Tarpvyriausybinės komisijos (TVK)

Energetikos ministerija dalyvauja dvišalėse tarpvyriausybinio bendradarbiavimo komisijose:

 • 2019 m. kovo 5 d. Vilniuje Ekonomikos ir inovacijų ministerijoje vyko 12-asis Lietuvos ir Kazachstano tarpvyriausybinės ekonominio ir prekybinio bendradarbiavimo komisijos (TVK) posėdis.
 • 2017 m. spalio 27 d. Vilniuje vyko V–asis Lietuvos Respublikos Vyriausybės ir Azerbaidžano Vyriausybės ekonominio bendradarbiavimo komisijos posėdis. Posėdyje dalyvavo energetikos viceministras S. Šatūnas.
 • 2017 m. spalio 4 d. Vilniuje įvyko antrasis Tarpvyriausybinės Lietuvos Respublikos ir Armėnijos Respublikos ekonominio bendradarbiavimo komisijos posėdis. Komisijos posėdyje buvo svarstomi energetikos, žemės ūkio, socialinės apsaugos ir darbo srities, kultūros, viešojo valdymo ir Rytų partnerystės programos klausimai.
 • 2016 m. balandžio 21-22 d., Astanoje, Kazachstane įvyko Lietuvos Respublikos Vyriausybės ir Kazachstano Respublikos Vyriausybės dvišalio bendradarbiavimo komisijos 11-tajame posėdyje. Posėdyje dalyvavęs Energetikos viceministras A. Spruogis su Kazachstano kolegomis aptarė bendradarbiavimo gamtinių dujų srityje galimybes.
 • 2016 m. rugsėjo 6 d. Tbilisyje, Gruzijoje įvyko antrasis Tarpvyriausybinės Lietuvos Respublikos ir Gruzijos ekonominio bendradarbiavimo komisijos posėdis. Posėdžio metu buvo kalbama aktualiomis abiems šalims transporto, turizmo, energetikos, informacinių technologijų, švietimo ir mokslo, žemės ūkio, sveikatos apsaugos, socialinės apsaugos ir darbo, muitinės temomis.
 • 2015 m. birželio 1-2 d. Odesoje, Ukrainoje įvyko XVI Tarpvyriausybinės Lietuvos ir Ukrainos prekybinio-ekonominio ir mokslinio-techninio bendradarbiavimo komisijos posėdis. Susitikimo metu, greta ekonomikos, transporto, mokslo ir kitų temų, buvo aptartas dvišalis bendradarbiavimas naftos ir dujų sektoriuose, elektros energijos ir branduolinės energetikos, atsinaujinančios energijos ir energetinio efektyvumo srityse. Lietuvos ir Ukrainos delegacijos aptarė strateginės reikšmės energetikos projektų vykdymo eigą, jų teikiamas galimybes bei energetikos sektoriaus reformas Ukrainoje, taikant ES Trečiojo energetikos paketo normas.Daugiau informacijos.
 • 2015 m. sausio 30 d. Vilniuje įvyko I Lietuvos ir Turkmėnistano tarpvyriausybinės ekonominio bendradarbiavimo komisijos posėdis. Susitikime abi šalys pabrėžė galimybes prekybos ir ekonomikos, žemės ūkio, transporto, informacinių technologijų, energetikos, turizmo, sveikatos apsaugos, švietimo ir kultūrinių mainų srityse. Energetikos srityje daug dėmesio skirta gamtinių dujų ir naftos klausimams. Lietuvos atstovai pristatė Lietuvos plėtojamus energetikos projektus. Daugiau informacijos.
 • 2014 m. spalio 20-24 d. Šamkire, Azerbaidžane įvyko IV Lietuvos ir Azerbaidžano tarpvyriausybinės dvišalio bendradarbiavimo komisijos posėdis. Posėdžio metu delegacijos pabrėžė siekį stiprinti dvišalius santykius, keistis informacija apie investicinius projektus. Energetikos srityje dėmesys skirtas gamtinių dujų ir naftos klausimams. Lietuvos atstovai pristatė Lietuvos ir viso regiono dujų rinkoje vystomus projektus bei pakvietė Azerbaidžano energetikos įmones juose dalyvauti‎. Daugiau informacijos.
 • 2014 m. spalio 17 d. Vilniuje įvyko X Lietuvos ir Kazachstano prekybinio ir ekonominio bendradarbiavimo komisijos posėdis. Pasirašytas posėdžio protokolas skirtas paskatinti dvišalį bendradarbiavimą transporto, energetikos, mokslo, sveikatos apsaugos, turizmo, žemės ūkio ir kitose srityse. Energetikos srityje daugiausia akcentuoti besivystančios gamtinių dujų rinkos Lietuvoje ir tarp visų Baltijos šalių bei dujų infrastruktūros projektų klausimai. Daugiau informacijos. 
 • 2013 m. gegužės 28 d. Vilniuje įvyko XVI Tarpvyriausybinės Lietuvos ir Baltarusijos prekybinio-ekonominio bendradarbiavimo komisijos posėdis. Lietuvos Respublikos ūkio viceministras ir Baltarusijos užsienio reikalų viceministras Lietuvos ir Baltarusijos komisijos posėdžio pabaigoje pasirašė protokolą, kuriuo tikimasi intensyvesnio dvišalio bendradarbiavimo, įskaitant ir energetikos sritį. Daugiau informacijos.
 • 2013 m. balandžio 11 d. Maskvoje įvyko XI Lietuvos ir Rusijos Tarpvyriausybinės prekybinio-ekonominio, mokslinio-techninio, humanitarinio ir kultūrinio bendradarbiavimo komisijos Prekybinio–ekonominio bendradarbiavimo darbo grupės posėdis. Rusijos delegacijai vadovavo Rusijos Federacijos ekonominės plėtros ministerijos Europos reikalų departamento direktoriaus pavaduotojas, Lietuvos delegacijai vadovavo Ūkio viceministras. Darbo grupės posėdyje buvo aptarti ir bendradarbiavimo energetikos srityje klausimai.
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-03-19