Tarptautinis bendradarbiavimas

InnoEnergy

2018 m. gegužę Lietuvos Energetikos ministerija tapo pirmąja ministerija, prisijungusia prie didžiausio Europoje tvariosios energetikos inovatorių tinklo – „InnoEnergy“. Tai atveria Lietuvai galimybes bendradarbiauti su Europos energetikos sektoriaus lyderiais ir įsitraukti į platų tarptautinių investuotojų, ekspertų ir inovacijų kūrėjų tinklą.

Bendradarbiavimas su „InnoEnergy“ apima tyrimų skatinimą, energetikos sektoriaus technologijų ir inovacijų plėtrą, skaitmeninių sprendimų taikymą energetikoje, taip pat Lietuvos energetikos produktų ir kompetencijų eksportą.

Augančiam smulkiajam ir vidutiniam energetikos sektoriaus verslui „InnoEnergy“ siūlo paramą plečiantis į Europos rinkas arba papildomą finansinę pagalbą. Didesnės įmonės turi galimybę dirbti su perspektyviausiais Europos energetikos startuoliais ir gauti finansavimą naujovių patekimui į rinką.

„InnoEnergy“ taip pat teikia magistro ir doktorantūros studijas būsimiems energetikos sektoriaus lyderiams, siūlo tarptautines programas, stažuotes bei skirtingus būdus studentų įtraukimui į verslo projektus.

„InnoEnergy“ įkurta 2010 m. bendradarbiaujant skirtingoms Europos Sąjungos institucijoms, ją remia Europos inovacijų ir technologijų institutas. Organizacijos tikslas yra skatinti inovacijas tokiose srityse kaip energijos vartojimo efektyvumas, pažangūs miestai ir pastatai, energijos saugojimas ir atsinaujinantys energijos ištekliai.

Daugiau informacijos: https://www.innoenergy.com/

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-03-16