Renginiai

Energy Tech Summit 2020

2020 m. rugsėjo 22-23 d. Vilniuje vyks energetikos technologijų konferencija (Energy Tech Summit). Planuojama, kad tai bus didžiausia kada nors mūsų regione vykusi energetikos ir mobilumo technologijų konferencija, pritrauksianti rinkos lyderius ne tik iš Baltijos ir Šiaurės Europos šalių regiono, bet ir iš viso pasaulio. Konferenciją organizuoja rizikos kapitalo fondas “Contrarian Ventures”, renginį remia Lietuvos Respublikos energetikos ministerija ir Vokietijos energetikos agentūra (DENA) bei kiti partneriai.

Renginio metu tikimasi sulaukti daugiau nei 500 svečių ir daugiau nei 100 pranešėjų. Dalyvavimą renginyje jau yra patvirtinę 30 rizikos kapitalo fondų atstovų, pakviesta daugiau nei 50 stambių įmonių ir daugiau nei 70 startuolių. 

Energetikos technologijų konferencija siekia tapti unikalia partnerystės ir inovacijų skatinimo platforma, jungianti verslo atstovus, investuotojus ir valstybių sprendimų priėmėjus. Pagrindinės numatomos konferencijos temos yra e. mobilumas, baterijos, pramonė 4.0, robotika, vandenilio technologijos ir dirbtinis intelektas.

Daugiau informacijos: https://www.energytechsummit.com/

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-05-18