Informacija dėl susipažinimo su ypatingos valstybinės svarbos elektros energetikos sistemos sinchronizacijos projekto „330 kV elektros perdavimo linijos Darbėnai–Bitėnai statyba“ inžinerinės infrastruktūros vystymo planu

Informuojame, kad su ypatingos valstybinės svarbos elektros energetikos sistemos sinchronizacijos projekto „330 kV elektros perdavimo linijos Darbėnai–Bitėnai statyba“ inžinerinės infrastruktūros vystymo planu susipažinti galima:

-  Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo dokumentų rengimo ir teritorijų planavimo proceso valstybinės priežiūros informacinėje sistemoje (www.tpdris.lt, TPD Nr. S-NC-00-19-438);

- Lietuvos Respublikos energetikos ministerijos interneto svetainėje: www.enmin.lrv.lt>Strateginiai energetikos projektai>Projektai elektros sektoriuje>Įgyvendinami projektai>Sinchronizacija su kontinentine Europa>Projekto planavimas;

- Planavimo iniciatoriaus Litgrid, AB interneto svetainėje: www.litgrid.eu > Tinklo plėtra > Strateginiai projektai >Darbėnai-Bitėnai.”           

Atkreipiame dėmesį, kad karantino metu, vadovaujantis valstybės lygio ekstremalios situacijos Valstybės operacijų vadovo 2020 m. kovo 12 d. sprendimu NR.V-351 „ Dėl koronaviruso (Covid-19) valdymo priemonių“, Energetikos ministerijoje yra laikinai stabdomas gyvas asmenų aptarnavimas.

Jei neturite galimybės su projektu susipažinti nuotoliniu būdu ir norite atvykti su dokumentais susipažinti į Energetikos ministeriją, prašome atvykimo laiką iš anksto suderinti su atsakingais darbuotojais.

Kontaktiniai asmenys:

Gediminas Karalius – Energetinio saugumo grupės vyresnysis patarėjas, tel. (8 5) 203 4472 (2);

Dainius Bražiūnas  - Energetinio saugumo grupės vadovas, tel. (8 5) 203 4471 (1);

Giedrė Šeškevičienė - Energetinio saugumo grupės vyriausioji specialistė, tel. (8 5) 203 4471 (7).

Su Vystymo plano sprendiniais bus galima susipažinti Energetikos ministerijos I a. fojė surengtoje viešoje ekspozicijoje, kai karantinas bus atšauktas ir ribojimai dėl visuomenės pateikimo į uždaras patalpas bus panaikinti.

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-11-29