Visos naujienos

RSS Spausdinti
2009 12 24
Paskelbtos ir karšto vandens kainos, ir tiekėjo pasirinkimo grafikas

Energetikos ministras pasirašė įsakymą, kuriuo nustato galutinį karšto vandens tiekėjo pasirinkimo grafiką. Jis skirtas tik tų miestų gyventojams, kurie iki šiol nebuvo pasirinkę karšto vandens tiekėjo.

2009 12 23
Vieniems karšta, kiti - šąla. Kaip spręsti šią problemą?

Ką daryti jeigu vienuose butuose gyventojai dūsta nuo karščio ir priversti atidaryti langus, o kitų to paties namo gyventojų radiatoriai – vos drungni?

2009 12 22
Lietuvą ir Lenkiją vienija vis nauji energetiniai projektai

Per vieną dieną - šeši susitikimai su aukštais Lenkijos pareigūnais ir šeši patvirtinimai, kad strateginiai Lietuvos ir Lenkijos energetiniai projektai bus įgyvendinti laiku. Toks yra energetikos ministro Arvydo Sekmoko vizito Varšuvoje rezultatas.

Tiesinamas energetinis Lietuvos stuburas
2009 12 22
Tiesinamas energetinis Lietuvos stuburas

Specialiojo teritorijų planavimo dokumento "Dėl 330 kV elektros perdavimo oro linijos Klaipėda-Telšiai statybos specialiojo plano rengimo" organizatorius nusprendė perkelti svarstymo su visuomene baigiamąjį susirinkimą-konferenciją, kuris vyks 2010 m. sausio 11-13 d.

2009 12 16
Taupyti padeda tinkamai sureguliuotas šilumos punktas

Sąskaitas už šildymą galima sumažinti bent 15 procentų. Tai nėra sunku – tereikia tinkamai suprogramuoti automatizuoto šilumos punkto daugiabutyje elektroninį reguliatorių. Jo pagalba galima nustatyti tokį šilumos režimą, kad, pavyzdžiui, nakties metu į radiatorius būtų tiekiama mažiau šilumos, būtų žemesnė ir karšto vandens temperatūra.

2009 12 10
2009-ieji – esminių permainų energetikoje metai

Nuo naujos atominės elektrinės projekto iki sodininkų reikalų, nuo LEO LT iššūkių iki „gyvatuko“ problemų – toks platus darbų frontas užgriuvo šių metų vasario 25 dieną įsteigtą Energetikos ministeriją.

2009 12 07
Energetikos ministras A. Sekmokas ES Energetikos taryboje pakvietė visas suinteresuotas ES bendroves dalyvauti naujos atominės elektrinės Lietuvoje strateginio investuotojo atrankos konkurse

2009 m. gruodžio 7 d. Energetikos ministras Arvydas Sekmokas dalyvavo Europos Sąjungos Energetikos taryboje, kuri buvo skirta energetinio saugumo klausimams aptarti.

2009 12 01
Nauja tvarka: gyventojai žinos, už ką ir kiek moka

Artimiausiu metu iššūkiai laukia ir šilumos vartotojų, ir šilumos tiekėjų. Gyventojai privalės pasirinkti karšto vandens tiekėją, o šilumos įmonės turės priprasti dirbti kitokiomis sąlygomis – karšto vandens nuostolių „gyvatuko“ mokesčio pavidalu nebus galima perkelti ant vartotojų pečių.

2009 11 24
Energetikos ministerijos paaiškinimai dėl Seimo Audito komiteto išvadų

Energetikos ministerija buvo įsteigta 2009 m. sausio 12 d. Seimo priimtu įstatymu, o juridinių asmenų registre įregistruota 2009 m. vasario 25 d. Atsižvelgiant į tai, kad ministerija savo veiklą pradėjo ne nuo metų pradžios ir, kad 2009 m. biudžetas buvo suplanuotas ne pilniems metams, mūsų nuomone, nėra tikslinga lyginti 2009 m. su 2010 m. planuojamais asignavimais.

Regioninė konferencija „Baltijos energijos rinkos jungčių planas“ Vilniuje pradės Baltijos energijos rinkos jungčių plano įgyvendinimą
2009 11 23
Regioninė konferencija „Baltijos energijos rinkos jungčių planas“ Vilniuje pradės Baltijos energijos rinkos jungčių plano įgyvendinimą

2009 m. lapkričio 25 d. Europos Komisija kartu su Lietuvos Respublikos energetikos ministerija Vilniuje (14:00-17:30 val. Reval Hotel Lietuva Konferencijų centras, Konstitucijos pr. 20) organizuoja pirmąją regioninę konferenciją, skirtą oficialiai pradėti ...

A.Sekmokas: permainos energetikoje yra neišvengiamos, esminės ir jos jau vyksta
2009 11 19
A.Sekmokas: permainos energetikoje yra neišvengiamos, esminės ir jos jau vyksta

„Ėjimas į elektros rinką daro procesą negrįžtamu. Rinkos bijoma, nes kažkieno interesai nukentės. Dabar mes labai akivaizdžiai matome, kad išryškėjo dviejų monopolistų – dujų ir elektros tiekėjų - interesai. Mes aiškiai matome tuos monopolinius tiekėjus, o dabar išlenda ir jų gynėjai“, - tai interviu pareiškė energetikos ministras Arvydas ...

2009 10 16
Šeima per mėnesį sutaupys 76 litus, bendras mėnesio efektas – 36 milijonai litų

Prasidėjęs šildymo sezonas palyginti su ankstesniuoju bus gerokai pigesnis – per mėnesį gyventojai už komunalines paslaugas turės mokėti 36 milijonais litų mažiau nei metų pradžioje.

Įrašų
puslapyje
1 2 Pirmyn