Ministras J.Neverovičius lankėsi Klaipėdoje

Data

2013 11 29

Įvertinimas
0
Ministras J.Neverovičius lankėsi Klaipėdoje
Ministras J.Neverovičius lankėsi Klaipėdoje

Lapkričio 29 d. Energetikos ministras  Jaroslavas Neverovičius lankėsi AB „Klaipėdos nafta“ . Susitikimo metu bendrovės vadovybė ministrui pristatė  AB „Klaipėdos nafta“ veiklą, aptarė suskystintų gamtinių dujų (SGD) terminalo projekto eigą bei kitus aktualius klausimus.

Ministras vietoje susipažino su vykdomais SGD terminalo infrastruktūros ir krantinės darbais, susitiko su rangovų atstovais ir aptarė įgyvendinamų darbų eigą.

„Šiandien buvo galimybė pasikalbėti ir su krantinės statybos rangovu, ir su dujotiekį turinčios tiesti bendrovės atstovais, pasižiūrėti, kaip vykdomi darbai -  jie vyksta pagal grafiką. Yra tam tikrų įtampų ir tam tikrų rizikų dėl projekto valdymo, kas yra normalu, dirbant tokiais terminais. Matome, kad tos rizikos yra valdomos rangovų, jos prižiūrimos ir kontroliuojamos AB „Klaipėdos nafta“ darbuotojų. Sprendžiant pagal šiai dienai turimą įdirbį projekte, galima teigti, kad iki kitų metų pabaigos terminalas turėtų būti pabaigtas ir realiai nuo 2015 m. turėtume gauti dujų iš alternatyvaus šaltinio“– pažymėjo J.Neverovičius.

Ministras taip pat susitiko su  VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generaliniu direktoriumi Arvydu Vaitkumi ir Klaipėdos miesto meru Vytautu Grubliausku.