„Klaipėdos nafta“ rūpinasi regos negalią turinčiais žmonėmis

Data

2011 11 15

Įvertinimas
0
„Klaipėdos nafta“ rūpinasi regos negalią turinčiais žmonėmis
„Klaipėdos nafta“ rūpinasi regos negalią turinčiais žmonėmis
Šiandien  bendrovėje „Klaipėdos nafta“ lankėsi regos negalią turintys žmonės, kuriems buvo įteikta speciali parama – šilti darbo rūbai.

„Mūsų įmonė stengiasi  kiek įmanoma labiau padėti šalia bendrovės įsikūrusioms socialinėms įmonėms bei organizacijoms. Svarbu tai, jog šiandien aklųjų ir silpnaregių įmonė vienija ir sukuria daugiau nei 50 darbo vietų regos negalią turintiems asmenims. Dideli įmonės turimi gamybiniai plotai reikalauja remonto, nes pastatas yra senas, stogas kiauras, šildymo sistema nusidėvėjusi, todėl žmonėms artėjant šaltajam sezonui ne tik sunku dirbti, bet ir šalta darbo vietose. Tikime, jog prisidėdami šiltais darbo rūbais pagerinsime šių žmonių darbinę aplinką. Taip pat parodysime pavyzdį, jog galima tokiais  nedideliais, bet žmonėms svarbiais darbais prisidėti prie jautrios socialinės grupės gerovės kūrimo“, – perduodamas paramą kalbėjo AB „Klaipėdos nafta“ generalinis direktorius Rokas Masiulis.

Pasak R. Masiulio, kadangi aklųjų ir silpnaregių įstaiga yra įsikūrusi netoli bendrovės „Klaipėdos nafta“, buvo nuspręsta šiuos kaimynus pakviesti apsilankyti įmonėje ir suteikti kuo daugiau informacijos apie naftos terminalo veiklą.

„Kartais svarbiau ne pinigine išraiška skirta parama, bet negalią turinčių žmonių integracija į visuomenę. Apsilankiusiems pas mus regos negalią turintiems žmonėms padėjome susidaryti įspūdį apie įmonę, leisdami jiems paliesti, pačiupinėti įrenginius, vamzdynus, talpyklas. Tokiu būdu jie galėjo užuosti naftos produktus, išgirsti galingų siurblių, didžiųjų tanklaivių skleidžiamus garsus  ir pagaliau pabendrauti, o tai ir yra svarbiausia“, – vizitu džiaugėsi R. Masiulis.

Bendrovė kasmet remia Klaipėdos miesto įstaigas, globojančias našlaičius bei specialiųjų poreikių turinčius vaikus. Paramą skiria ir Klaipėdos neįgaliųjų draugijoms.

„Mūsų žmonės dirba tikrai nelengvomis sąlygomis, todėl dovanoti darbo rūbai, kurių mes patys nebūtume galėję įsigyti, padės nesušalti žiemą. Mes matome, kad bendrovė „Klaipėdos nafta“ žengdama šį žingsnį puikiai supranta mūsų problemas ir yra neabejinga pagalbos stokojantiems žmonėms“, – apie suteiktą paramą kalbėjo aklųjų ir silpnaregių įmonės direktorė Kristina Zibalienė.

Anot K. Zibalienės, reta kuri uostamiesčio įmonė sutinka neįgalius žmones supažindinti su savo veikla ir skirti laiko edukacinio pobūdžio ekskursijoms, todėl prasidėjęs bendradarbiavimas tarp „Klaipėdos naftos“ ir regos negalią turinčių žmonių itin vertingas ir džiuginantis.

Valstybei priklauso 70,63 proc.  „Klaipėdos naftos“ akcijų.