Energetikos ministras susitiko su Nyderlandų ambasadoriumi

Data

2014 11 06

Įvertinimas
0
Energetikos ministras susitiko su Nyderlandų ambasadoriumi
Energetikos ministras susitiko su Nyderlandų ambasadoriumi
Šiandien, lapkričio 6 d., energetikos ministras Rokas Masiulis susitiko su Nyderlandų ambasadoriumi Lietuvoje p. Gijsbert Hendrik Christiaan van der Lingen.

Ambasadorius sveikino Lietuvą įgyvendinus suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) terminalo projektą, ir kvietė stiprinti dvišalį bendradarbiavimą. Pasak ambasadoriaus, Nyderlandus domina tiek pasidalinimas savo ilgamete dujų pramonės ir konkrečiai SGD veiklų vystymo patirtimi, tiek Lietuvos patirties įgyvendinant SGD terminalo projektą Klaipėdoje perėmimas. Tuo tikslu artimiausioje ateityje numatoma organizuoti seminarą suinteresuotoms kompanijoms užmegzti glaudesnius tarpusavio kontaktus.

Energetikos ministras R.Masiulis dėkojo ambasadoriui už paramą ir kvietė Lietuvos ir Nyderlandų įmones dirbti kartu išnaudojant Klaipėdos SGD terminalo galimybes ir vystant su SGD susijusias veiklas. „Lietuva, pirmoji pasistačiusi SGD terminalą regione, neketina apsiriboti vien tik dujų tiekimu į dujotiekį. Norime vystyti Lietuvoje ir kaimyninėse šalyse visiškai naujas veiklas, kurias suteikia terminalas ir SGD panaudojimas. Bendradarbiavimas su patyrusiomis Nyderlandų įmonėmis gali svariai pagreitinti šį procesą.“ – sakė ministras.