Energetikos ministras J. Neverovičius lankosi Danijoje

Data

2013 12 05

Įvertinimas
0
 Gruodžio 4 d. Energetikos ministras Jaroslavas Neverovičius vizito Danijoje metu susitiko su Danijos Klimato, energetikos ir statybų ministru Martinu Lidegaardu, Danijos energetikos agentūros ir energetikos asociacijos atstovais. Susitikimų tikslas – susipažinti su Danijos patirtimi energijos efektyvumo srityje ir diegiant energijos taupymo priemones . 

 „Galimybė susipažinti su Danijos energijos vartojimo efektyvumo įpareigojimų sistema yra labai vertinga Lietuvai. Siekdami sėkmingai įgyvendinti energijos efektyvumo priemones turime mokytis iš geriausios praktikos Europoje“, - susitikime su M. Lidegaardu pabrėžė ministras J. Neverovičius.

 Su Danijos klimato, energetikos ir statybų ministru J. Neverovičius taip pat aptarė artėjančios Energetikos Tarybos darbotvarkės aktualius klausimus bei aktualius dvišalio bendradarbiavimo klausimus. 

 Ministras taip pat susitiko su Danijos energetikos agentūros generalinio direktoriaus pavaduotoja Dorte Nohr Andersen ir Danijos energetikos asociacijos atstovais, atsakingais už efektyvų energijos vartojimą šalyje, anglies dioksido emisijų mažinimą ir tvarų statybų sektorių. Susitikimuose J. Neverovičius pabrėžė, kad ES energijos efektyvumo ir taršos mažinimo tikslai gali būti pasiekti tik bendromis ES šalių pastangomis. Todėl, anot ministro, Danijos bendradarbiavimas dalinantis patirtimi energijos efektyvumo didinimo srityje svarbi ne tik Lietuvai, bet ir kitoms šalims narėms.