header image

Darbą pradedantis energetikos ministras Žygimantas Vaičiūnas pristatytas ministerijos darbuotojams

Data

2016 12 15

Įvertinimas
0
20161215_091523_good01.jpg

Gruodžio 15 d. naująjį energetikos ministrą Ž. Vaičiūną ministerijos darbuotojams pristatė Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis. Energetikos ministro kadenciją pabaigęs Rokas Masiulis perdavė naujajam ministrui informaciją apie ministerijos veiklos rezultatus, vykdomus projektus ir suplanuotus darbus.

„Energetikos politikoje pastaraisiais metais buvo įvykdyta daug svarbių pokyčių. Juos būtina tęsti įgyvendinant sinchronizacijos su europiniais tinklais projektą ir plėtojant mažąją energetiką“, – dėkodamas buvusiam ministrui ir linkėdamas sklandaus darbo naujajam ministrui akcentavo Ministras Pirmininkas S. Skvernelis.

„Darbą Vyriausybės komandoje priimu kaip iššūkį ir didžiulę atsakomybę. Dėsiu visas pastangas nuosekliai tęsti pradėtus darbus, sieksiu įgyvendinti prioritetinius šios Vyriausybės tikslus užtikrinant ne tik energetinį saugumą, bet ir energetikos konkurencingumą bei darną“, – sakė energetikos ministras Ž. Vaičiūnas.

R. Masiulis naujajam ministrui taip pat perdavė ministro įsakymu patvirtintas Rekomendacijas dėl pagrindinių Lietuvos energetikos strategijos krypčių. Šis dokumentas galėtų būti gairėmis atnaujinamai Nacionalinei energetinės nepriklausomybės strategijai.

„Džiaugiuosi, kad energetikos sritį palieku patikimose rankose. Žygimanto turima kompetencija ir visos ministerijos komandos patirtis leis kartu brėžti stabilią šalies energetikos politikos kryptį“, – kalbėjo R. Masiulis.

Nuoseklų ministerijos veiklos perleidimą užtvirtino buvusio ir paskirtojo ministrų pasirašytas Lietuvos respublikos energetikos ministerijos reikalų perdavimo ir priėmimo aktas, kurį patvirtino Ministras Pirmininkas S. Skvernelis.

Daugiau informacijos – 
Andrius Jovaiša
Vyriausiasis specialistas komunikacijai
Tel. +370 706 64870, mob. tel. +370 684 53957
El.p. [email protected]