Bendruomeniškiausia metų įmone pripažinta LESTO

Data

2013 11 07

Įvertinimas
0
Bendruomeniškiausia metų įmone pripažinta LESTO
Bendruomeniškiausia metų įmone pripažinta LESTO
Lietuvos elektros skirstymo bendrovei AB LESTO įteiktas Nacionalinis atsakingo verslo apdovanojimas – bendrovė pripažinta „Metų bendruomeniškiausia įmone 2012“ Lietuvos didelių įmonių kategorijoje. Apdovanojimas įteiktas už įvairiapusę partnerystę bei gerųjų pavyzdžių sklaidą užsienyje. Nacionalinį atsakingo verslo apdovanojimą LESTO pelno trečius metus iš eilės.

LESTO generalinio direktoriaus Aido Ignatavičiaus teigimu, gautas įvertinimas įrodo, kad bendrovė ilgalaikės socialiai atsakingos veiklos kryptis pasirinko teisingai.

„Prisidedame prie visuomenės gerovės ne tik užtikrindami nenutrūkstamą elektros energijos tiekimą. Įgyvendiname ir visuomenei aktualius projektus, skatiname racionalų energetinių resursų naudojimą, saugų elgesį su elektra. Nuolatos siekiame, kad mūsų darbuotojai įsitrauktų į socialiai atsakingas veiklas, būtų arčiau gyventojų bei jų rūpesčius geriausiai žinančių vietinės valdžios atstovų. Tai padeda operatyviai spręsti problemas, megzti tvirtus, pasitikėjimu pagrįstus ryšius. Neabejoju, kad LESTO sėkmę įgyvendinant bendruomeniškumo iniciatyvas labiausiai nulėmė bendrovės darbuotojų įsitraukimas ir geranoriškos pastangos. Tad nuoširdžiai džiaugiuosi, kad jos buvo įvertintos“, – sako A. Ignatavičius.

„Metų bendruomeniškiausios įmonės“ nominaciją gauna tos įmonės, kurios, atsižvelgiant į vykdomos veiklos pobūdį, bendradarbiauja su vietos bendruomenėmis, nevyriausybinėmis organizacijomis, kuria ir įgyvendina ilgalaikes strategines partnerystes socialinių problemų sprendimo srityje, atsakingo vartojimo ugdymo programas bei kitas veiklas.

„Itin daug prie LESTO bendruomeniškumo tikslų prisidėjo ir partnerystė su seniūnais – su Lietuvos seniūnų asociacija bendrovė yra pasirašiusi savanoriško bendradarbiavimo susitarimą. Mūsų atsakingos veiklos projektai bendruomenei – tęstiniai, jie bus nuosekliai plėtojami ateityje. Taip pat palaikome visuomenines iniciatyvas, tokias kaip akcija „Darom“, – teigia LESTO vadovas.

Šeštą kartą Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos organizuojama „Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimo“ ceremonija pagerbia tas įmones, kurios labiausiai prisideda prie socialinės gerovės kūrimo ir jos stiprinimo, poveikio aplinkai mažinimo Lietuvoje; jų veikla demonstruoja pačių įmonių lyderystę ir nuoširdų jų įsipareigojimą veikti skaidriai ir sąžiningai elgtis su darbuotojais, visuomene ir valstybe, vertinti verslo veiklos poveikį aplinkai ir mažinti tokio poveikio neigiamas pasekmes. Platesnė informacija apie tai pateikiama internete – http://www.socmin.lt/index.php?-2101405238.

Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimo komisija vertino tris LESTO įgyvendinamus plataus masto ilgalaikius socialiai atsakingos veiklos projektus – „Operacija 2020“, „Tiek, kiek reikia“ ir „Elektromagiją“ – kuriuos vienija aktyvus bendruomenių ir tikslinių visuomenės grupių įtraukimas. Ilgalaikė gyventojų švietimo iniciatyva „Operacija 2020“ skatina pilietiškumą, bendruomeniškumą ir atsakingą elgesį su elektra, elektros tinklo įrenginiais. Projektas „Tiek, kiek reikia“ skirtas racionalaus energetinių resursų naudojimo idėjoms skatinti ir įgyvendinti, siekiant kurti racionaliai energiją vartojančios visuomenės tradicijas. Edukacinė į moksleivius nukreipta iniciatyva „Elektromagija“ yra skirta vaikų ir jaunimo švietimui elektros energijos naudos, grėsmės, saugumo klausimais.

LESTO tai jau antras šiemet gautas apdovanojimas – po skirstomųjų tinklų įmonių sujungimo 2011 m. pradžioje susikūrusi bendrovė darbuotojų paieškos tinklo „CV Market“ tyrimu pripažinta šešta patraukliausia Lietuvos darbdave.

Daugiau informacijos:
Paulius Stonis
AB LESTO Socialinių projektų vadovas
Tel. 8 5 251 4502
Mob. 8 698 85561
paulius.stonis@lesto.lt
www.lesto.lt