Lietuvos Respublikos energetikos ministerija ieško vyriausiojo specialisto (-ės) turto valdymui

 

Darbo pobūdis: organizuoti darbų saugos ir sveikatos įstatymo reikalavimų įgyvendinimą ministerijoje; užtikrinti tinkamas darbo sąlygas ministerijos personalui, aprūpinti darbo vietas būtinu inventoriumi, įvairia biuro įranga ir kitomis organizacinėmis priemonėmis; inicijuoti turto ir paslaugų įsigijimo viešuosius pirkimus, turto pardavimo aukcionus; prižiūrėti sutarties su pastatą administruojančia įmone vykdymą.

 

Atlyginimas: nuo 1240 iki 1522 eurų (prieš mokesčius) ir nuo darbo rezultatų priklausanti kintamoji atlyginimo dalis iki 40 proc.

Reikalavimai: turėti aukštąjį universitetinį arba jam prilygintą išsilavinimą; ne mažesnę kaip 3 metų darbo patirtį ir darbo viešųjų pirkimų srityje patirties; turėti B kategorijos vairuotojo pažymėjimą; būti susipažinęs su Lietuvos Respublikos įstatymais, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimais ir kitais teisės aktais, reglamentuojančiais materialinių vertybių įsigijimo tvarką ir apskaitą, darbų saugą, viešąjį administravimą, valstybės institucijų ir įstaigų vidaus administravimą; mokėti dirbti MS Office programiniu paketu.

 

Privalumai: panašaus darbo patirtis.

 

Asmens duomenų tvarkymas: Jūsų sutikimu pateiktus asmens duomenis tvarkys Lietuvos Respublikos energetikos ministerija darbuotojų atrankos tikslais. Sutikimą dėl asmens duomenų tvarkymo galite bet kada atšaukti kreipdamiesi į ministeriją ar jos duomenų apsaugos pareigūną šiame skelbime ar interneto svetainėje nurodytais kontaktais. Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą, duomenų subjektų teises ir jų įgyvendinimą galite rasti ministerijos interneto svetainėje www.enmin.lrv.lt, skiltyje Asmens duomenų apsauga.

 

Kandidatuoti: CV siųskite el. pašto adresu: snieguole.kanapickaite@enmin.lt iki 2021 m. rugpjūčio 2 d. Tel. pasiteiravimui (8 5) 203 4830, papild. 1.

Informuosime tik atrinktus kandidatus.

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-05-21