Internete – išsami Vilniaus namų šilumos suvartojimo statistika

Data

2011 11 15

Įvertinimas
0
Internete – išsami Vilniaus namų šilumos suvartojimo statistika
Internete – išsami Vilniaus namų šilumos suvartojimo statistika
Bendrovė „Vilniaus energija“ savo interneto svetainėje įdiegė sprendimą, leidžiantį sužinoti visų centralizuotai šildomų sostinės daugiabučių šilumos suvartojimo statistiką.

„Modernus ir patogus įrankis leis gyventojams įvertinti savo namo būklę, palyginti ją su kaimyniniais, senesniais ar naujesniais namais. Tikimės, kad ši galimybė paskatins vilniečius ieškoti sprendimų, kurie leistų taupyti energiją – atnaujinti neefektyviai šilumą vartojančius namus“, - sakė „Vilniaus energijos“ komercijos direktorius Rimantas Germanas.

Jis neabejoja, kad bendrovės įdiegtas sprendimas taip pat pasitarnaus visiems, kurie ieško informacijos apie namą, kuriame planuoja įsigyti ar išsinuomoti butą.

„Kaip ant delno pateikiame visų praėjusio ir einamojo šildymo sezono mėnesių vidutinį suvartojamos šilumos energijos kiekį“, - teigė R. Germanas.

„Vilniaus energijos“ svetainėje įvedus pageidaujamo daugiabučio adresą, pateikiama ir vidutinė mėnesio šildymo kaina, lauko oro temperatūra, vėjo greitis. Taip pat – informacija, kokia bendrovė ar bendrija administruoja namą.

„Lygindami skirtingų namų šilumos suvartojimo išklotines nesunku pastebėti, kad net ir panašaus amžiaus daugiabučiuose statistika gali radikaliai skirtis. Nuo šiol kiekvienas gali savo akimis įsitikinti, kad mokėjimai už šildymą yra tiesiogiai susiję su suvartojamos šilumos kiekiu“, – įsitikinęs R. Germanas.

Centralizuotai šildomų Vilniaus daugiabučių namų šilumos suvartojimo statistika pateikiama adresu: http://online.dalkia.lt/saskaitos/pastatai.aspx.


Daugiau informacijos:
Nerijus Mikalajūnas,
„Vilniaus energijos“ atstovas spaudai,
+370 685 20 513,
nmikalajunas@dalkia.lt