Energetikos ministerijoje dirbs trys viceministrai

Data

2011 09 06

Įvertinimas
0
Energetikos ministerijoje dirbs trys viceministrai
Energetikos ministerijoje dirbs trys viceministrai
Energetikos ministerijoje toliau vyksta vidinė vadovų rotacija.

Nuo šiol energetikos viceministro pareigas pradeda eiti buvęs ministerijos Strateginio planavimo ir ES reikalų skyriaus vedėjas Žygimantas Vaičiūnas. Jis pakeis Romą Švedą, kuris nusprendė atsistatydinti, tačiau, įvertinant jo ilgametę patirtį bei įdirbį energetikos srityje,  yra kviečiamas likti visuomeniniu energetikos ministro patarėju.

Ž.Vaičiūnas bus atsakingas už strateginius energetikos projektus ir ES energetikos politikos formavimą bei įgyvendinimą Lietuvoje.

Taip pat energetikos viceministru paskirtas ministerijos Energijos išteklių, elektros ir šilumos skyriaus vedėjas Kęstutis Žilėnas. Jis kuruos šilumos sektorių, kuriam ministerija skirs ypatingą dėmesį.

Šios pareigybės steigimas nepareikalaus nei papildomų etatų, nei  asignavimų iš biudžeto – tai daroma ministerijos vidinių išteklių sąskaita.

Trečiasis viceministras Arvydas Darulis bus atsakingas už atsinaujinančių energetikos išteklių plėtrą, energijos efektyvumą ir Ignalinos atominės elektrinės uždarymo procesą.     

Visi trys viceministrai iki užimdami šias pareigas dirbo toje pačioje ministerijoje.  

„Ypatingos svarbos strateginiai projektai reikalauja naujų jėgų ir naujų idėjų, todėl vadovaujančių darbuotojų kaita yra vienas pagrindinių permainų variklių. Šia taisykle vadovaujamės ministerijoje, to reikalaujame ir iš ministerijai pavaldžių įmonių“, - teigė energetikos ministras Arvydas Sekmokas.